Aankomende events
20 mei 2022M2C werk & opleiding – Wat moet ik regelen om met een opleiding te starten?3 juni 2022MTC Welke kansen zijn er om aan het werk te gaan en hoe pak ik dit aan?10 juni 2022M2C werk & opleiding – Wat verwacht een werkgever van mij?17 juni 2022Meet to change – Netwerken hoe krijg je die baan?Laatste nieuws
Nieuwsbrief ontvangen
Online M2C: rondkomen met geld
Stichting Yasmin organiseert wekelijkse groepsgesprekken (Meet to Change bijeenkomsten) over onderwerpen die aansluiten bij actuele thema’s in de Nederlandse samenleving en de emancipatie van vrouwen. Met elkaar in gesprek gaan en ervaringen uitwisselen staan centraal. Momenteel vinden de groepsgesprekken online plaats.
Het is bijna het einde van de maand en je hebt geen geld meer om nog een rekening te betalen? Wat doe je dan? We bespreken met elkaar alle mogelijkheden om er voor te zorgen dat je aan het einde van de maand nog genoeg geld hebt. Dat kan zijn van een baan zoeken tot praktische tips en trucs om geld te besparen.
Algemene informatie
Datum: 28 januari 2021
Einddatum: 28 januari 2021
Tijd: 09:15 - 11:30 uur
Kosten: 0
Voorwaarden: Alle bijeenkomsten zijn online, gratis en los van elkaar te volgen. Aanmelden is verplicht via aanmelden@stichtingyasmin.nl of 06-15352231 (bellen of WhatsApp). In verband met de coronamaatregelen zijn er maximaal 10 plekken beschikbaar.
Locatie informatie
No items found